Dziewczyny InPost 2018

18 grudnia 2017Fotografia, Publikacje

Tej jesieni miałem przyjemność tworzyć wraz z marką InPost charytatywny kalendarz „Dziewczyny InPost – 2018”. Nie tylko dla mnie było to duże i odpowiedzialne wydarzenie. O ile najczęściej fotografuję profesjonalnych modeli to w tym przypadku przed mój obiektyw zawitały osoby, które na co dzień nie mają nic wspólnego z pozowaniem, a dla części uczestników ta produkcja fotograficzna była pierwszą profesjonalną sesją w życiu. Tym bardziej patrząc na efekty mogę być tylko dumny z moich bohaterek jak i zespołu z którym realizowałem ten kalendarz.

Kalendarz ten ma wesprzeć Fundację Sieć Kobiet Przedsiębiorczych w realizacji projektu „Pokonałam Samą Siebie”, dzięki któremu wiele kobiet będzie miało szansę na zmianę swojego życia.
Kalendarz jest dostępny na Allegro Charytatywni oraz księgarniach internetowych: Labotiga oraz czytam.pl

Może zachęcę Was publikacją kilku kart z tego kalendarza.

Wracając do samej sesji. Zdjęcia zostały zrealizowane na terenie studia filmowego Alvernia Studios, którego sceneria w istotny sposób wpłynęła na klimat całej produkcji. Nasze 11 bohaterek pozowały w autorskich kolekcjach zaprojektowanych i uszytych przez młode projektantki. To m.in projekty autorstwa Anny Dudzińskiej, Eweliny Kosmal, Sandry Stachury, Pauliny Mrozek i Pauliny Korzeniowskiej – absolwentek SAPU.

Realizacja sesji w szczegółach:
Fotografie i edycja: Piotr Piątek
Asystent: Robert Dzióbek
Stylizacje: Patrycja Guzik
Fryzury: Andrzej Krzak
Make up artist: Agnieszka Krzyzowska & Katarzyna Flame Kowalik
Produkcja sesji InPost: Kamila Solon-Serek & Tomasz Łukaszczyk
Backstage i video: Tomasz Gotfryd

Patroni Medialni: Business&Prestige, Interia.pl, Styl.pl, RMF FM, Businessman.pl, Gazeta Małych I Średnich Przedsiębiorstw, biznes2biznes.com., obcasy.pl

Partnerzy: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Wydawnictwo SQN, Labotiga.pl, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Czytam.pl

Więcej informacji o kalendarzu znajdziecie pod adresem: LINK