Retusz 0 zł

BLACK FRIDAY

Z okazji Black Friday organizujemy Black Week i to w wersji Black Week x 2.

Co to oznacza?

Przez następne 2 tygodnie, tj. do 6 grudnia włącznie (Mikołajki) do zamówionych i wykonanych w tym czasie sesji portretowych dorzucam opcje retuszu profesjonalnego za darmo. Czyli jeden profesjonalny portret wraz z retuszem – jednostkowo będzie kosztować jedynie kilkadziesiąt złotych!

Czy to duża oszczędność?

Retusz zdjęcia portretowego to dość istotna składowa ceny profesjonalnego portretu. Dzięki tej promocji zdecydowanie taniej można mieć profesjonalne zdjęcia portretowe, te biznesowe jak i prywatne. A wiem, że to oszczędność często “bezcenna”, bowiem wiele osób po prostu chciałoby na zdjęciach wyglądać dobrze, świeżo, atrakcyjnie, a przede wszystkim prawdziwie.

Co należy zrobić?

Wystarczy skontaktować się ze mną i zamówić sesję fotograficzną. Może to być sesja biznesowa, sesja z portretem klasycznym lub portret beauty. Minimalna ilość zdjęć jaką należy zamówić to tylko 3 sztuki, a wszystkie zamówione zdjęcia zostaną wyretuszowane.
W razie potrzeby na sesji pojawi się też wizażystka. Ona również przygotowała rabaty z okazji Black Friday. Zapytaj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak fotografuje, co jeszcze możesz zyskać, jak wygląda retusz fotograficzny i jak może to odświeżyć Twój wizerunek w sieci czy biznesie?
Zapoznaj się z artykułami jakie przygotowałem dla osób zamawiających u mnie profesjonalne i dobrze wyglądające portrety. Zacznij od linku: Portret biznesowy, a następnie podążaj za linkami w artykułach.

Pamiętaj:

Dobry portret = światło + profesjonalny fotograf + retusz

A przez kilka dni retusz za 0 zł! Może właśnie teraz warto sobie zrobić prezent.