Solidarni z Ukrainą
Солідарні з Україною

#solidarnizukraina

Serce rośnie jeśli spojrzę na wszechogarniające akcje Polaków niosących pomóc gościom z Ukrainy, którzy zostali zmuszeni do ucieczki przed Wojną z rosyjskim okupantem i szukają bezpieczeństwa w Polsce oraz w krajach Zachodniej Europy. Wiem, że najważniejsze dla nich teraz to znalezienie dachu nad głową, środków do przeżycia itp. Jednak już teraz widzę, że zaczynają się pojawiać w przestrzeni internetu pierwsze ogłoszenia typu “szukam pracy”…

Dlatego poza innymi aktywnościami jakie mogę czynić wpisując się w ten nurt pomocy, nie zapominam, że jestem przede wszystkim fotografem, który wykonuje nie tylko profesjonalne ale również estetyczne fotografie portretowe.
Dlatego dla wszystkich osób, które musiały uciekać z Ukrainy i są tutaj na miejscu, a które będą potrzebować profesjonalnego „wizerunku” starając się znaleźć godną pracę oferuję wykonanie darmowej fotografii biznesowej.

Powstałe zdjęcia będzie można z powodzeniem użyć w CV czy na portalach typu Linkedin. W tym wszystkim nawet nie chodzi o wykonanie profesjonalnej sesji z całą tą otoczką i blichtrem, ale istotne jest wykonanie dobrego i biznesowego portretu, który pozwoli na skuteczniejszą prezentację osoby w oczach potencjalnego pracodawcy.
Być może dla wielu wyda się to mało znaczący gest, nie zapominajmy jednak, że wielu przybyłych w ostatnich godzinach z Ukrainy to osoby bardzo dobrze wykształcone, posiadające często duże doświadczenie zawodowe – ale tak stresująca i nowa sytuacja może być przeszkodą w “odnalezieniu się” tu, i teraz.
Dlatego przekaz jest prosty: jeśli taka możliwość jaką stwarzam pozwoli komuś poczuć się pewniej na obcej dla siebie ziemi i szybciej pozwoli znaleźć potrzebną pracę, to jest to znacząca pomoc. Nie raz byłem świadkiem, że profesjonalne zdjęcie biznesowe pozwoliło zrobić “to” lepsze, pierwsze wrażenie na pracodawcy. Tak więc do dzieła.

Co należy zrobić?

Jeśli jesteś zainteresowana/ny, skorzystaj z zakładki kontakt i napisz do mnie. Z racji logistyki tą możliwość oferuję dla osób przebywających w powiatach: wielickim, myślenickim, krakowskim, bocheńskim. W grę wchodzi również Warszawa, ale to wymaga omówienia już konkretnych terminów.
Do zobaczenia!

я не забуваю, що я, перш за все, фотограф, який робить не лише професійні, а й естетичні портретні фотографії.
Тому для всіх, кому довелося тікати з України і перебуває тут, і кому знадобиться професійний «імідж», намагаючись знайти гідну роботу, пропоную безкоштовну бізнес-зйомку.


Отримані фотографії можна успішно використовувати в резюме або на порталах Linkedin. Це навіть не про те, щоб зробити професійну сесію з усім цим блиском і блиском, але важливо зробити гарний і діловий портрет, який дозволить вам ефективніше представити людину в очах потенційного роботодавця.
Можливо, для багатьох це здасться незначним жестом, але не забуваймо, що багато хто приїхали з України в останні години є дуже освіченими людьми, часто з великим професійним досвідом – але така стресова і нова ситуація може бути небезпечною. перешкода «знайти себе» тут і зараз.
Тому меседж простий: якщо така можливість дозволяє комусь впевненіше почуватися на чужині і дає змогу швидше знайти потрібну роботу, то це суттєва допомога. Я не раз був свідком того, що професійне ділове фото дозволило мені зробити «це» краще, справити перше враження на роботодавця.

Що я повинен зробити?


Якщо ви зацікавлені, скористайтеся вкладкою контактів і напишіть мені. З огляду на логістику, я пропоную цю можливість людям, які проживають у таких повітах: Величка, Мисленіце, Краків, Бохня. На кону також Варшава, але це вимагає обговорення конкретних дат.
Побачимось!