Nie ma fotografii bez światła.

Fotograf to osoba, który potrafi uchwycić to światło. Profesjonalny fotograf reklamowy to specjalista, który potrafi również kreować światło dla potrzeb założonego celu.
Zobacz ten przypadek z prawdziwej sesji:

Oświetlenie kreacyjne

Oświetlenie jakie powstało podczas wykonania sesji dla klienta. Celem fotografa było stworzenie oświetlenia, które w pełni będzie przypominać wpadające przez okno do pracowni architektonicznej naturalne oświetlenie w piękny słoneczny dzień.

Warunki zastane

Zdjęcie powstałe w warunkach oświetlenia jakie panowało w danym pomieszczeniu bez ingerencji fotografa.

Powyższe slajdy przedstawiają przykładowe próbne ujęcia, które powstały podczas sesji wizerunkowej dla klienta i przedstawiają scenę po wykreowaniu naturalnie wyglądającego oświetlenia za pomocą lamp błyskowych. Natomiast na drugim slajdzie widać warunki oświetlenie jakie panowały w biurze bez żadnej ingerencji fotografa. Zdjęcia nie były poddawane edycji poza wywołaniem plików RAW. (Zamawiający: Level 80/20).
Moi Klienci
Wykonuję wysokiej jakości zdjęcia dla osób i firm z bardzo różnych branż. Pracuję dla firm świadomych tego jak istotna jest wysoka jakość produktu. Obecnie dobre zdjęcia są podstawą prezentacji prawie każdego produktu lub usługi, dlatego chcę aby mój klient otrzymał najlepsze i skuteczne fotografie. Wykonuję zdjęcia, które są dopasowane do konkretnych wymagań klienta.
Zakres fotograficzny

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

fotografia lifestylowa
fotografia portretowa
fotografia piękna
fotografia reklamowa
portret biznesowy
sesje wizerunkowe i moda

FOTOGRAFIA TECHNICZNA

fotografia architektury
fotografia wnętrz
fotografia przemysłowa
fotografia środków transportu
człowiek w przemyśle
fotografia dla budownictwa
fotografia lotnicza
Nie znalazłeś w powyższym zakresie rodzaju fotografii jaką jesteś zainteresowany? Zobacz moje portfolio i jeśli prezentowane prace podobają Ci się, znaczy to, iż jest duże prawdopodobieństwo, że wykonam piękne, i odpowiednie zdjęcia również dla Twojej unikalnej branży.
PORTFOLIO
Ile to kosztuje.
Przekonanie, że profesjonalna fotografia musi być droga, jest zdecydowanie błędne. Należy sobie uświadomić, że profesjonalna fotografia, to nie tylko zwykłe naciśnięcie spustu migawki. W zdjęciach jakie zamawiają moi klienci zawarta jest moja kompleksowa wiedza, wyczucie estetyki oraz dziesięcioletnie doświadczenie. Zakup samego profesjonalnego sprzętu nie jest gwarancją, że otrzymasz zdjęcia skuteczne i najwyższej jakości - zdjęcia, które mają zarabiać dla Ciebie. Doświadczenie, umiejętność wybrania rozwiązań skutecznych dla osiągnięcia celu to często odróżnia profesjonalistę od amatora.
Przejrzyste zasady.
W pewnym uproszczeniu cały proces współpracy między fotografem, a klientem przedstawia się w następujący sposób: 1. Kontakt z klientem /zapytanie, rozmowa, oferta/; 2. Strategia i przygotowanie produkcji; 3. Realizacja zdjęć; 4. Wybór zdjęć; 5. Postprodukcja; 6. Finalizacja i zakończenie Umowy. W zależności od branży klienta oraz rodzaju zdjęć mogą istnieć pewne różnice w przedstawionym przepływie pracy z klientem. Co ważne od samego początku wiesz ile zapłacisz. Przed przedstawieniem oferty z reguły zadaję dużo pytań, by dopasować ją do Twoich konkretnych wymagań. Oferta jaką otrzymujesz zawiera już cenę końcową. W przypadku, kiedy nie można jednoznacznie określić końcowej ilości zdjęć lub w grę wchodzą skomplikowane zabiegi retuszerskie itp. w ofercie wyszczególniona jest cena jednostkowa, Tak więc nawet w takim przypadku, przed rozpoczęciem danego etapu prac jest znany ostateczny koszt zdjęć. Każde zamówienie jest podsumowane Umową. Umowa to nie tylko dokument formalny, ale pokazuje cały zakres oraz etapy pracy. Gram fair play - posiadam działalność gospodarczą, wystawiam faktury VAT i odprowadzam podatki w naszym kraju.
Wyślij zapytanie.
Wycena nic nie kosztuje, a każde Twoje ewentualne uwagi są dla mnie bardzo ważne.