Fotografia motoryzacyjna i transportowa *

Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.
Robert Bresson

Fotografia motoryzacyjna | Profesjonalna fotografia motoryzacyjna i transportowa. Zdjęcia środków transportu – Transport and Automotive photography”

Kocham fotografię i chcę by mój klient otrzymał najlepszy możliwy produkt. Dlatego wykonuję zdjęcia, dopasowane do konkretnych wymagań klienta.
Uważam, że dobra fotografia powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli przynieś klientowi odpowiedni zysk. Tylko w ten sposób moi klienci mogą skuteczniej budować swoją pozycję w biznesie.
Być fotografem nie oznacza wyłącznie naciskania spustu aparatu – to przygotowanie wizji, zarządzanie projektem oraz postprodukcja. Wszystkie te elementy są zawsze wcześniej uzgadniane i omawiane z klientem.
Posiadam 10-letnie doświadczenie w branży.

“Moje usługi”

“Produkcje zdjęciowe”

“Doradztwo”

“Szkolenia”

W pewnym uproszczeniu cały proces współpracy między fotografem a klientem przedstawiają się w następujący sposób:

1. Kontakt z klientem /rozmowa, oferta/
2. Strategia i przygotowanie produkcji
3. Realizacja zdjęć
4. Wybór zdjęć
5. Postprodukcja
6. Sprzedaż zdjęć
7. Opieka i Doradztwo

W zależności od branży klienta oraz rodzaju zdjęć mogą istnieć pewne różnice w przepływie pracy z klientem. Skontaktuj się ze mną, bym mógł więcej opowiedzieć o  tym co mogę zaoferować dla Twojego biznesu.

Wykonuję wysokiej jakości zdjęcia dla osób i firm z bardzo różnych branż.
Zwracają się do mnie firmy świadome jak istotna jest wysoka jakość produktu oraz wiedzące czego oczekują od profesjonalnego fotografa.
Każdy potrzebuje dobrej fotografii – w obecnej rzeczywistości jest to podstawa prezentacji każdego produktu i usługi klientom.

Moimi klientami są:

“Średnie i duże przedsiębiorstwa” Agencje reklamowe” “Domy mediowe” “Micro i małe firmy” “Startupy” “Jednostki samorządowe” “Biura architektoniczne” “agencje brandingowe” “Osoby prywatne”

“Dobra fotografia ma przede wszystkim być skuteczna czyli przynieś klientowi odpowiedni zysk.”

“ZAUFALI MI”

Przekonanie, że profesjonalna fotografia, taka jak moja musi być droga, jest zdecydowanie błędne. W każdym zdjęciu oprócz zwykłego naciśnięcia spustu migawki, zawarta jest moja kompleksowa wiedza oraz dziesięcioletnie doświadczenie.
Na rynku usług fotograficznym wiele jest aspiracji do bycia profesjonalistą, często nie popartej niczym poza zakupem profesjonalnego sprzętu, który sam w sobie nie jest gwarantem, że otrzymasz zdjęcia najwyższej jakości.
Doświadczenie, umiejętność wybrania rozwiązań skutecznych właśnie dla Ciebie to często odróżnia profesjonalistę od amatora.

Moja usługa to również doradztwo i przekazanie mojego doświadczenia, byś Ty mógł skuteczniej wykorzystać zdjęcia wykonane specjalnie dla Ciebie z myślą o budowaniu Twojej pozycji biznesowej.

Co istotne, od samego początku wiesz ile zapłacisz.
Przed przedstawieniem oferty z reguły zadaję dużo pytań, by dopasować ją do Twoich konkretnych wymagań.
Oferta jaką otrzymujesz zawiera już cenę końcową. W przypadku, kiedy nie można jednoznacznie określić końcowej ilości zdjęć lub w grę wchodzą skomplikowane zabiegi retuszerskie itp. w ofercie wyszczególniona jest cena jednostkowa, oparta z reguły o ilość zdjęć lub czas trwania zaplanowanych operacji. W takim przypadku jednak zawsze znasz ostateczny koszt zdjęcia. Każde zamówienie jest podsumowane Umową. Umowa to nie tylko dokument formalny. Pokazuje cały zakres oraz etapy pracy.

Co Ważne, tak jak Ty, posiadam działalność gospodarczą, wystawiam faktury VAT i odprowadzam podatki w naszym kraju.

“Czy szukasz specjalisty, który zajmie się wykonawstwem zdjęć
i pozwoli Ci jeszcze lepiej zarabiać?”

ZOBACZ WYBRANE PRACE”