Nie ma fotografii bez światła.

Fotograf to osoba, który potrafi uchwycić to światło.
Profesjonalny fotograf reklamowy to specjalista, który potrafi również kreować światło dla potrzeb założonego celu.

Zobacz ten przypadek z prawdziwej sesji.

Powyższe slajdy przedstawiają przykładowe próbne ujęcia, które powstały podczas prawdziwej sesji wizerunkowej dla klienta. Zdjęcie górne powstało w warunkach oświetlenia jakie panowało w danym pomieszczeniu bez ingerencji fotografa. Zdjęcie dolne przedstawia scenę po wykreowaniu naturalnie wyglądającego oświetlenia za pomocą lamp błyskowych.
Celem takiego zabiegu było stworzenie oświetlenia, które w pełni będzie przypominać wpadające przez okno do pracowni architektonicznej naturalne oświetlenie w piękny słoneczny dzień. Powyższe zdjęcia nie były poddawane edycji poza wywołaniem plików RAW. (Zamawiający: Level 80/20).

Jestem fotografem, który potrafi ukazać na zdjęciach wizje swoich klientów.

Kim są moi klienci?

Zwracają się do mnie klienci świadomi jak istotna jest wysoka jakość produktu.
Każdy człowiek i każda firma mają swoją specyfikę i charakter. Dlatego dbam o to, by sesje i końcowy efekt w pełni odpowiadały konkretnym potrzebom klienta.
Być fotografem nie oznacza wyłącznie naciskania spustu aparatu.

To przygotowanie wizji, zarządzanie projektem oraz postprodukcja. Wszystkie te elementy są zawsze wcześniej uzgadniane i omawiane z klientem. Realizując przez lata wiele odpowiedzialnych sesji fotograficznych dla klientów wraz z moimi współpracownikami stworzyłem cały system niezbędny w realizacji wysokiej jakości zdjęć.

Moja specjalizacja.
Fotografia wizerunkowa:

fotografia lifestylowa
fotografia portretowa
fotografia piękna
fotografia reklamowa
portret biznesowy
sesje wizerunkowe

Fotografia techniczna:

fotografia architektury
fotografia wnętrz
fotografia przemysłowa
fotografia środków transportu
człowiek w biznesie
fotografia dla budownictwa
fotografia lotnicza.

Nie znalazłeś w powyższym zakresie rodzaju fotografii jaką jesteś zainteresowany?

Zobacz moje portfolio, a jeśli prezentowane tam prace podobają Ci się, znaczy to, iż jest duże prawdopodobieństwo, że wykonam piękne, i odpowiednie zdjęcia również dla Twojej unikalnej branży.

Usługi dodatkowe.
Retusz upiększający i stylizacja koloru.

Stosuję najnowsze metody retuszerskie stosowane przez najlepszych specjalistów z branży, które są zgodne z najnowszymi trendami w świecie reklamy.

Zaawansowana postprodukcja i fotomontaże.

Wykonuje specjalistyczne zabiegi retuszerskie m.in. zdjęć architektury, środków transportu i innych. Postprodukcja, w tym fotomontaże pozwalają w znaczący sposób przyspieszyć moim klientom rozpoczęcie czerpania zysków z inwestycji w reklamę.

Korekcja i klasyfikacja koloru (color grading).

Doświadczenie w stylizacji koloru oraz retuszu z powodzeniem wykorzystuje w pracach związanych z edycją filmów reklamowych.

Informacje o ofercie.

W swoim biznesie i w kontakcie z klientem kieruję się przejrzystymi zasadami. Przed przedstawieniem oferty z reguły zadaję dużo pytań, by dopasować ją do konkretnych i indywidualnych wymagań. Oferta jaką przedstawiam zawiera już cenę końcową. W przypadku, kiedy nie można jednoznacznie określić końcowej ilości zdjęć lub w grę wchodzą skomplikowane zabiegi retuszerskie itp. w ofercie wyszczególniona jest cena jednostkowa.

Jest ona oparta z reguły o ilość zdjęć lub czas trwania zaplanowanych operacji. Dzięki temu zawsze wiadomo ile będzie wynosił ostateczny koszt zdjęć.

Każde zamówienie jest podsumowane Umową. Umowa to nie tylko dokument formalny, to dokument przedstawiający cały zakres oraz poszczególne etapy pracy.

Dowiedz się więcej o mojej ofercie lub skontaktuj się ze mną.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesłania odpowiedzi na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności przed wypełnieniem formularza kontaktowego.