Fotografia korporacyjna i biznesowa *

“Dobra fotografia biznesowa jest ważnym czynnikiem kształtowania tego wizerunku. Dzięki dobrym zdjęciom biznesowym można szybciej zbudować zaufanie u naszych kontrahentów lub klientów. Szczególnie w czasach, kiedy wiele pierwszych kontaktów biznesowych odbywa się jeszcze przed spotkaniem oko w oko w siedzibie firmy.”

Dla kogo kieruje moją usługę:

Moja usługa w istotny sposób przyczynia się do budowania tego lepszego wizerunku – wykonuję estetycznie i profesjonalne fotografie portretowe zarówno kadry zarządzającej jak i pracowników.
Moją ofertę w zakresie fotografii kieruję głównie do osób, dla których wizerunek odgrywa bardzo dużą rolę w prowadzonej działalności gospodarczej. Zapewniam całościową usługę: od koncepcji sesji fotograficznej, jej wykonania oraz etap postprodukcji. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, uwzględniając specyficzne potrzeby mojego klienta oraz branży w jakiej działa.

“Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.”
– Robert Bresson

Jak wykonuję zdjęcia:

Zdjęcia biznesowe najczęściej wykonywane są u klienta, gdzie najczęściej organizacje miejsce, które charakterem osiągnięcia efektu zdjęciowego przypomina studio fotograficzne. W przypadku kiedy firma nie dysponuje miejscem gdzie takie zdjęcia można wykonać, doradzam i staram się znaleźć miejsce na sesje odpowiadające charakterem profilowi działalności danej firmy. 

Staram się dbać o każdy detal. Przed sesją zadaję wiele pytań, dzięki czemu realizacja takiej sesji przebiega bezproblemowo, a jej efekt jest wtedy najlepszy. Co ważne, dzięki odpowiedniej organizacji sesji staram się nie zaburzać pracy całej firmy.  Dla jak najlepszego efektu współpracuje z wizażystami oraz stylistami.

Każde zdjęcie jakie wybiera klient jest poddane autorskiej postprodukcji. Stosuję również usługę retuszu, o ile jest ona zaaprobowana przez klienta.

Dlaczego to takie ważne?

Przede wszystkim dobre zdjęcia biznesowe i korporacyjne pomagają wzbudzić większe zaufanie, co jest istotne w wielu zawodach. Dodatkowo zdjęcia jakie wykonuje spełniają swoją rolę przez wiele lat.
Co istotne, potrafię w estetyczny sposób sfotografować osobę, wybrać najlepszy sposób oświetlenia oraz najlepszy kadr. W tym wszystkim bardzo pomogło mi doświadczenie jakie posiadam realizując profesjonalne sesje wizerunkowe dla branży reklamowej.

 Sesje wnętrz wykonuję w całej Polsce oraz poza jej granicami.  Każda sesja jest indywidualnie przygotowana, a technika fotografowania jest wybierana w zależności od rodzaju obiektu, przeznaczenia zdjęć oraz wymagań klienta.

Używam odpowiedniego sprzętu, dostosowanego do konkretnego celu. Mam możliwość również wykonania zdjęć średnioformatowym aparatami cyfrowymi i dedykowanym dla nich obiektywami. Dzięki temu, sesje takie mogą być publikowane w najlepszych magazynach poświęconych fotografii architektury, wnętrz i designu. By osiągnąć jak najlepsze rezultaty korzystam z różnego rodzaju specjalistycznych technik fotograficznych, w tym technik HDRi. Następnie wszystkie fotografie poddaje autorskiej postprodukcji, dzięki czemu klient otrzymuje produkt finalny o jak najlepszej jakości i rozdzielczości pozwalającej na druk powiększeń wielkoformatowych.

Mając na uwadze najlepsza jakość zdjeć, pomagam przygotować wnętrza do zdjęć również dzięki współpracy z profesjonalnymi dekoratorami wnętrz.

Co zyskuje klient:

  • profesjonalny produkt i wsparcie w całym okresie wykonywania zlecenia
  • przygotowanie obiektu do zdjęć
  • pełna organizacja sesji lub jej części wg uzgodnień
  • przejrzyste umowy
  • stałe ceny
  • klient od razu wie za co płaci
  • doradztwo

Dobra fotografia architektury to medium, które potrafi często wspomóc szybszą sprzedaż danego obiektu lub stanowi ważny element w promocji działalności biznesowej.”

“Dobra fotografia architektury to medium, które potrafi często wspomóc szybszą sprzedaż danego obiektu lub stanowi ważny element w promocji działalności biznesowej.”

Kocham fotografię i chcę by mój klient otrzymał najlepszy możliwy produkt. Dlatego wykonuję zdjęcia, dopasowane do konkretnych wymagań klienta.
Uważam, że dobra fotografia powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli przynieś klientowi odpowiedni zysk. Tylko w ten sposób moi klienci mogą skuteczniej budować swoją pozycję w biznesie.
Być fotografem nie oznacza wyłącznie naciskania spustu aparatu – to przygotowanie wizji, zarządzanie projektem oraz postprodukcja. Wszystkie te elementy są zawsze wcześniej uzgadniane i omawiane z klientem.
Posiadam 10-letnie doświadczenie w branży.

W pewnym uproszczeniu cały proces współpracy między fotografem a klientem przedstawiają się w następujący sposób:

1. Kontakt z klientem /rozmowa, oferta/
2. Strategia i przygotowanie produkcji
3. Realizacja zdjęć
4. Wybór zdjęć
5. Postprodukcja
6. Sprzedaż zdjęć
7. Opieka i Doradztwo

W zależności od branży klienta oraz rodzaju zdjęć mogą istnieć pewne różnice w przepływie pracy z klientem. Skontaktuj się ze mną, bym mógł więcej opowiedzieć o  tym co mogę zaoferować dla Twojego biznesu.

Wykonuję wysokiej jakości zdjęcia dla osób i firm z bardzo różnych branż.
Zwracają się do mnie firmy świadome jak istotna jest wysoka jakość produktu oraz wiedzące czego oczekują od profesjonalnego fotografa.
Każdy potrzebuje dobrej fotografii – w obecnej rzeczywistości jest to podstawa prezentacji każdego produktu i usługi klientom.

Moimi klientami są:

Średnie i duże przedsiębiorstwa”

“Agencje reklamowe”

“Domy mediowe”

“Micro i małe firmy”

“Startupy”

“Jednostki samorządowe”

“Biura architektoniczne”

“agencje brandingowe”

“Osoby prywatne”

“ZAUFALI MI”

“ZOBACZ WYBRANE PRACE”

“Przejrzyste zasady” Co istotne, od samego początku wiesz ile zapłacisz.
Przed przedstawieniem oferty z reguły zadaję dużo pytań, by dopasować ją do Twoich konkretnych wymagań.
Oferta jaką otrzymujesz zawiera już cenę końcową. W przypadku, kiedy nie można jednoznacznie określić końcowej ilości zdjęć lub w grę wchodzą skomplikowane zabiegi retuszerskie itp. w ofercie wyszczególniona jest cena jednostkowa, oparta z reguły o ilość zdjęć lub czas trwania zaplanowanych operacji. W takim przypadku jednak zawsze znasz ostateczny koszt zdjęcia. Każde zamówienie jest podsumowane Umową. Umowa to nie tylko dokument formalny. Pokazuje cały zakres oraz etapy pracy.

Co Ważne, tak jak Ty, posiadam działalność gospodarczą, wystawiam faktury VAT i odprowadzam podatki w naszym kraju.

“Napisz i dowiedz się więcej”