Nie ma fotografii bez światła.

Fotograf to osoba, który potrafi uchwycić to światło.
Profesjonalny fotograf reklamowy to specjalista, który potrafi również kreować światło dla potrzeb założonego celu.
Zobacz ten przypadek z prawdziwej sesji


Przykładowe zdjęcia powstały podczas sesji wizerunkowej dla klienta i przedstawiają scenę z naturalnym oświetleniem (zdjęcie górne) oraz po wykreowaniu naturalnie wyglądającego oświetlenia za pomocą lamp błyskowych (zdjęcie dolne). Zdjęcia nie były poddawane edycji poza wywołaniem plików RAW. (klient: Level 80/20).


Kim są moi klienci.

Wykonuję wysokiej jakości zdjęcia dla osób i firm z bardzo różnych branż. Pracuję dla firm świadomych tego jak istotna jest wysoka jakość produktu.
W dzisiejszych czasach dobra fotografia jest podstawą prezentacji prawie każdego produktu lub usługi, dlatego chcę aby mój klient otrzymał najlepsze i skuteczne fotografie.
Wykonuję zdjęcia, które są dopasowane do konkretnych wymagań klienta.Zakres mojej działalności fotograficznej:
fotografia architektury
Fotografia wnętrz
fotografia przemysłowa
fotografia dla budownictwa
fotografia środków transportu
fotografia korporacyjna i biznesowa
fotografia portretowa
fotografia wizerunkowa


Nie znalazłeś w powyższym zakresie rodzaju fotografii jaką jesteś zainteresowany?
Zobacz moje portfolio i jeśli prezentowane prace podobają Ci się, znaczy to, iż jest duże prawdopodobieństwo, że wykonam piękne, i odpowiednie zdjęcia również dla Twojej unikalnej branży.
Zobacz portfolio

Ile to kosztuje.

Przekonanie, że profesjonalna fotografia musi być droga, jest zdecydowanie błędne. Należy sobie uświadomić, że profesjonalna fotografia, to nie tylko zwykłe naciśnięcie spustu migawki. W zdjęciach jakie zamawiają moi klienci zawarta jest moja kompleksowa wiedza, wyczucie estetyki oraz dziesięcioletnie doświadczenie.
Zakup samego profesjonalnego sprzętu nie jest gwarancją, że otrzymasz zdjęcia skuteczne i najwyższej jakości - zdjęcia, które mają zarabiać dla Ciebie. Doświadczenie, umiejętność wybrania rozwiązań skutecznych dla osiągnięcia celu to często odróżnia profesjonalistę od amatora.

Przejrzyste zasady.

W pewnym uproszczeniu cały proces współpracy między fotografem, a klientem przedstawia się w następujący sposób: 1. Kontakt z klientem /zapytanie, rozmowa, oferta/; 2. Strategia i przygotowanie produkcji; 3. Realizacja zdjęć; 4. Wybór zdjęć; 5. Postprodukcja; 6. Finalizacja i zakończenie Umowy. W zależności od branży klienta oraz rodzaju zdjęć mogą istnieć pewne różnice w przedstawionym przepływie pracy z klientem.
Co ważne od samego początku wiesz ile zapłacisz. Przed przedstawieniem oferty z reguły zadaję dużo pytań, by dopasować ją do Twoich konkretnych wymagań. Oferta jaką otrzymujesz zawiera już cenę końcową. W przypadku, kiedy nie można jednoznacznie określić końcowej ilości zdjęć lub w grę wchodzą skomplikowane zabiegi retuszerskie itp. w ofercie wyszczególniona jest cena jednostkowa, Tak więc nawet w takim przypadku, przed rozpoczęciem danego etapu prac jest znany ostateczny koszt zdjęć. Każde zamówienie jest podsumowane Umową. Umowa to nie tylko dokument formalny, ale pokazuje cały zakres oraz etapy pracy. Gram fair play - posiadam działalność gospodarczą, wystawiam faktury VAT i odprowadzam podatki w naszym kraju.

Wyślij zapytanie.

Wycena nic nie kosztuje, a każde Twoje ewentualne uwagi są dla mnie bardzo ważne.