Portret biznesowy jako skuteczna wizytówka w biznesie.

Dzięki odpowiednim zdjęciom biznesowym można szybciej zbudować zaufanie u naszych kontrahentów. Szczególnie w czasach, kiedy wiele pierwszych kontaktów biznesowych odbywa się jeszcze przed spotkaniem “oko w oko” w siedzibie firmy.

Dobra fotografia biznesowa staje się ważnym czynnikiem kształtowania wizerunku.

Wykonuję zarówno zdjęcia portretowe o charakterze biznesowym, jak i organizuje sesje fotograficzne, w których należy ukazać pracowników oraz atmosferę w miejscu pracy.

Nie ma znaczenia czy są to duże sesje fotograficzne dla klientów korporacyjnych czy indywidualna sesja, z której ma powstać kilka profesjonalnych portretów. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, uwzględniając specyficzne potrzeby mojego klienta oraz branży w jakiej działa.

To kompleksowa usługa: od koncepcji sesji fotograficznej poprzez jej wykonanie oraz etap postprodukcji.

Informacje praktyczne.

Zdjęcia biznesowe wykonuję w studio fotograficznym lub u Zamawiającego, gdzie najczęściej organizowane jest miejsce, w którym urządzam przestrzeń, które swoim charakterem przypomina prawdziwe studio fotograficzne.
W przypadku kiedy firma nie dysponuje odpowiednim miejscem – doradzam i staram się znaleźć lokalizację, które swoim charakterem najlepiej odpowiada profilowi działalności firmy.

Przed sesją zadaję wiele pytań, dzięki czemu realizacja takiej sesji przebiega bezproblemowo, a jej efekt jest wtedy najlepszy. Co ważne, dzięki odpowiedniej organizacji sesji staram się nie zaburzać pracy całej firmy.
Dla jak najlepszego efektu współpracuje z wizażystami oraz stylistami.
Każde zdjęcie jakie wybiera klient jest poddane autorskiej postprodukcji. Istnieje możliwość zamówienia usługi postprodukcji w zakresie wykonania bardzo subtelnego i naturalnego retuszu.

Wiem jak zrobić piękny portret.

Zaczynałem od fotografowania piękna. To doświadczenie pozwala mi teraz sfotografować każdą osobę jaką mam przed obiektywem w sposób, w jaki sama sobie podoba się na fotografii.

Doświadczenie? Nie wymagamy tego!

Liczy się pozytywne nastawienie podczas sesji. Fotograf wraz z zespołem współpracowników mają z sukcesem przeprowadzić Cię przez cały etap powstawiania zdjęć.

Napisz do mnie i dowiedz się więcej.