Portret biznesowy jako skuteczna wizytówka w biznesie.

Dzięki odpowiednim zdjęciom biznesowym można szybciej zbudować zaufanie u naszych kontrahentów. Szczególnie w czasach, kiedy wiele pierwszych kontaktów biznesowych odbywa się jeszcze przed spotkaniem “oko w oko” w siedzibie firmy.

Wykonujemy zarówno zdjęcia portretowe o charakterze biznesowym, jak i organizujemy sesje fotograficzne, w których należy ukazać pracowników oraz atmosferę w miejscu pracy.

Nie ma znaczenia czy są to duże sesje fotograficzne dla klientów korporacyjnych czy indywidualna sesja, z której ma powstać kilka profesjonalnych portretów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając specyficzne potrzeby klienta oraz branży w jakiej działa.

To kompleksowa usługa: od koncepcji sesji fotograficznej poprzez jej wykonanie oraz etap postprodukcji.

Informacje praktyczne.

Zdjęcia biznesowe wykonujemy w studio fotograficznym lub u Zamawiającego, gdzie najczęściej organizowane jest miejsce, w którym urządzam przestrzeń, które swoim charakterem przypomina prawdziwe studio fotograficzne.
W przypadku kiedy firma nie dysponuje odpowiednim miejscem – doradzamy i staramy się znaleźć lokalizację, które swoim charakterem najlepiej odpowiada profilowi działalności firmy.

Nasze doświadczenie powala nam realizować sesje w sposób bezproblemowy. Co ważne, dzięki odpowiedniej organizacji sesji staramy się nie zaburzać pracy całej firmy.
Dla jak najlepszego efektu współpracujemy z wizażystami oraz stylistami.
Każde zdjęcie jakie wybiera klient jest poddane autorskiej postprodukcji. Istnieje możliwość zamówienia usługi postprodukcji w zakresie wykonania bardzo subtelnego i naturalnego retuszu.

Wiemy jak zrobić piękny portret.

Zaczynaliśmy od fotografowania piękna. To doświadczenie pozwala fotografowi ukazać każdą osobę w sposób estetyczny, ładny i profesjonalny.

Doświadczenie? Nie wymagamy tego!

Liczy się pozytywne nastawienie podczas sesji. Fotograf wraz z zespołem współpracowników mają z sukcesem przeprowadzić Cię przez cały etap powstawiania zdjęć.

Napisz do nas i dowiedz się więcej.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesłania odpowiedzi na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności przed wypełnieniem formularza kontaktowego.