Fotografia biznesowa
i korporacyjna

Dobra fotografia biznesowa jest ważnym czynnikiem kształtowania wizerunku.

To człowiek stanowi najważniejszy element firmy i to często jego wizerunek stanowi o wartości danego biznesu. Dzięki dobrym zdjęciom biznesowym można szybciej zbudować zaufanie u naszych kontrahentów lub klientów. Szczególnie w czasach, kiedy wiele pierwszych kontaktów biznesowych odbywa się jeszcze przed spotkaniem “oko w oko”w siedzibie firmy.

Do kogo kieruje moją ofertę

Fotografia biznesowa w istotny sposób przyczynia się do budowania lepszego wizerunku – wykonuję estetycznie i profesjonalne fotografie portretowe zarówno kadry zarządzającej jak i pracowników. Moją ofertę w zakresie fotografii biznesowej kieruję głównie do osób, dla których wizerunek odgrywa bardzo dużą rolę w prowadzonej działalności gospodarczej. Zapewniam kompleksową usługę: od koncepcji sesji fotograficznej, jej wykonania oraz etap postprodukcji. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, uwzględniając specyficzne potrzeby mojego klienta oraz branży w jakiej działa.


Jak wykonuję zdjęcia

Zdjęcia biznesowe najczęściej wykonywane są w studio fotograficznym lub u klienta, gdzie najczęściej organizuję miejsce, które charakterem osiągnięcia efektu zdjęciowego przypomina studio fotograficzne. W przypadku kiedy firma nie dysponuje miejscem gdzie takie zdjęcia można wykonać, doradzam i staram się znaleźć miejsce na sesje odpowiadające charakterem profilowi działalności danej firmy. Staram się dbać o każdy detal. Przed sesją zadaję wiele pytań, dzięki czemu realizacja takiej sesji przebiega bezproblemowo, a jej efekt jest wtedy najlepszy. Co ważne, dzięki odpowiedniej organizacji sesji staram się nie zaburzać pracy całej firmy. Dla jak najlepszego efektu współpracuje z wizażystami oraz stylistami. Każde zdjęcie jakie wybiera klient jest poddane autorskiej postprodukcji. Stosuję również usługę retuszu, o ile jest ona zaaprobowana przez klienta.
Dlaczego to takie ważne

Przede wszystkim dobre zdjęcia biznesowe i korporacyjne pomagają wzbudzić większe zaufanie, co jest istotne w wielu zawodach. Dodatkowo zdjęcia jakie wykonuje spełniają swoją rolę przez wiele lat. Co istotne, potrafię w estetyczny sposób sfotografować osobę, wybrać najlepszy sposób oświetlenia oraz najlepszy kadr. W tym wszystkim bardzo pomogło mi doświadczenie jakie posiadam realizując profesjonalne sesje wizerunkowe dla branży reklamowej.

Napisz do mnie i dowiedz się więcej.