Profesjonalne portrety biznesowe dla Twojej firmy

– zobacz jak je wykonujemy.

Zajmuję się zarówno portretem biznesowym, jak i zdjęciami, prezentującymi zespoły pracowników lub miejsca pracy. Wiem, jak wiele zależy od wysokiej jakości zdjęć, dlatego wraz z moim zespołem współpracowników dbam o najmniejszy nawet szczegół każdej sesji dla klientów korporacyjnych i indywidualnych. Zobacz jak realizowaliśmy sesje korporacyjną dla jednej z dużych firm.

Jak powinien wyglądać proces powstawiania profesjonalnych zdjęć biznesowych?

Specyfika zdjęć takich, jak portret biznesowy, wymaga sporej wiedzy, umiejętności, a także kreatywności i zrozumienia każdej sytuacji. Podstawą jest oczywiście wysoka jakość wykonania, perfekcyjny kadr, oświetlenie i późniejszy retusz.

To jednak nie wszystko. Dobre zdjęcia biznesowe to bowiem nie identyczne ujęcia dla tysięcy osób. Każda fotografia powinna pokazywać charakter przedsiębiorstwa oraz zalety osoby portretowanej, prezentując ją jako specjalistę, któremu warto zaufać.

Portrety biznesowe wykonuje się w studiu, w plenerze lub w biurze. W przypadku wyboru lokalizacji poza studiem zostaje zorganizowane miejsce, w którym urządzam tymczasową przestrzeń, która swoim charakterem ma przypominać standardowe studio fotograficzne. W przypadku kiedy firma nie dysponuje odpowiednim miejscem lub miejsce takie jest dopiero tworzone – doradzam i staram się znaleźć lokalizację, które swoim charakterem najlepiej odpowiada profilowi działalności firmy.

Moje doświadczenie pozwala mi realizować sesje w sposób bezproblemowy. Co ważne, dzięki odpowiedniej organizacji sesji staram się nie zaburzać pracy całej firmy.

W kierunku perfekcyjnych ujęć.

Każde ujęcie musi być perfekcyjnie zaplanowane w kwestii stroju, dodatków, ustawienia modela oraz odpowiedniej scenerii. To wszystko wpływa na późniejszy odbiór fotografii oraz osoby portretowanej. Dlatego dla jak najlepszego efektu współpracuję z wizażystami oraz stylistami.
Każde zdjęcie jakie wybiera klient jest poddane autorskiej postprodukcji wraz z wykonaniem subtelnego i naturalnego retuszu.

Jak wyglądają etapy podczas całego procesu kontaktu z klientem?

zapytanie

To z reguły pierwszy kontakt Zamawiającego z fotografem lub członkiem zespołu. Odbywa się najczęściej za pośrednictwem wiadomości email lub telefonicznie. W ramach tego etapu zostaje przedstawiona wycena sporządzona na podstawie konkretnych wymagań Zamawiającego.

Decyzja

W przypadku akceptacji oferty cenowej zostaje sporządzona umowa lub zamówienie na usługę wykonania sesji zdjęciowej.

Przygotowanie Produkcji

Etap uzgodnień i zaplanowania sesji zdjęciowej wraz z uzgodnieniami z poszczególnymi specjalistami biorącymi udział w produkcji sesji zdjęciowej – wizażystą, stylistą itp.

Wykonanie sesji zdjęciowej

Wykonanie zaplanowanych i uzgodnionych wcześniej ujęć zdjęciowych zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.

wybór zdjęć

Etap w którym najcześciej Zamawiający spośród całej puli wykonanych fotografii podczas sesji zdjęciowej wybiera porządane ujęcia do dalszej pracy. Fotograf w tym etapie pełni głównie rolę doradczą.

post-produkcja

Etap wywoływania plików raw oraz specjalistycznego retuszu wraz z innymi zabiegami, które pozwolą na uzyskanie wysokiej jakości zdjęć.

zakończenie

Etap końcowy przekazania gotowych zdjęć dla zamawiającego wraz z końcowym rozliczeniem całej sesji.

Opisany przebieg to w ogólny sposób wyczerpuje zakres produkcji i wykonania takiej sesji. W zależności od wymagań zamawiającego cześć elementów może przebiegać szybciej, ale każdy z tych etapów jest istotny dla osiągnięcia najlepszych efektów.

Do każdego zlecenia podchodzę z wielką uwagą, staram się dobrać najlepsze rozwiązania, które pozwolą pokazać firmę i osobę jako stuprocentowego profesjonalistę, któremu można zaufać już od pierwszego wejrzenia.

Chcesz dowiedzieć się, jak mogę pomóc w budowaniu Twojej marki osobistej oraz profesjonalnego wizerunku? Skontaktuj się ze mną już dziś i poznaj więcej informacji o możliwościach, które daje wysokiej jakości portret biznesowy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesłania odpowiedzi na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności przed wypełnieniem formularza kontaktowego.

    Zobacz metamorfozy, a dowiesz się jaki efekt końcowy można otrzymać.