Wszystko można pokazać pięknie.

Nawet jeśli nie wszystko przykuwa uwagę, to dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu potrafię pokazać to w sposób, w jakim ludzie chcieliby to zobaczyć.

Jestem profesjonalnym fotografem, retuszerem oraz kolorystą.

Specjalizuję się w fotografii reklamowej zarówno w zakresie fotografii technicznej (architektura, budownictwo i przemysł) jak i fotografii wizerunkowej (portret, sesje wizerunkowe).

Zwracają się do mnie firmy świadome jak istotna jest wysoka jakość produktu – dlatego wykonuję zdjęcia reklamowe, dopasowane do konkretnych wymagań klienta. Być fotografem nie oznacza wyłącznie naciskania spustu aparatu – to przygotowanie wizji, zarządzanie projektem oraz postprodukcja.

Wszystkie te elementy są zawsze wcześniej uzgadniane i omawiane z klientem. Realizując przez lata wiele odpowiedzialnych zleceń od moich klientów stworzyłem cały system niezbędny do realizacji wysokiej jakości zdjęć i sesji fotograficznych.

Zaufali mi m.in:

Specjalność:

fotografia lifestylowa

fotografia reklamowa

fotografia architektury

fotografia wnętrz

fotografia przemysłowa

fotografia technologii i zasobów ludzkich

fotografia środków transportu

fotografia dla budownictwa

portret biznesowy i fotografia korporacyjna

sesje wizerunkowe

fotografia portretowa

fotografia dronowa

Jeśli nie znalazłeś w powyższym zakresie rodzaju fotografii jakim jesteś zainteresowany, nic straconego. Zobacz moje portfolio, a jeśli prezentowane prace podobają Ci się, to znaczy, że potrafię wykonać piękne i odpowiednie zdjęcia również dla Twojej unikalnej branży.

Skontaktuj się ze mną lub wyślij zapytanie.

Wycena nic nie kosztuje, a każde Twoje ewentualne uwagi są dla mnie bardzo ważne.