Nasza działalność w czasie pandemii Covid-19.

Zapoznaj się z tym jak wygląda obecnie nasza działalność biznesowa oraz organizacja pracy w tym trudnym czasie.


Obecnie fotografowie mogą realizować sesje fotograficzne w ramach wykonywania zleceń i zamówień. Niemniej stosujemy w naszej działalności zestaw dobrych praktyk, które pozwalają zminimalizować ryzyko związane z możliwością zachorowania na Covid-19. 

Zapytania, kontakt z klientem.

Zgodnie z hasłem #zostanwdomu wszystkie formy kontaktu odbywają się online. Zapytania ofertowe można wysyłać jak dotychczas poprzez email. Proponujemy, aby wszelkie kontakty w “cztery oczy” aż do etapu realizacji sesji odbywały się online poprzez konferencje wideo. Z tego powodu w zakładce kontakt została udostępniona możliwość skontaktowania się z fotografem za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Istnieje możliwość skorzystania z innej aplikacji – kwestie te są uzgadniane indywidualnie.


Produkcje zdjęciowe.

Wszelkie sesje fotograficzne i ich organizacja pod względem osobowym zostały zredukowane do wymaganego minimum.

W przypadku sesji architektonicznych, sesji wnętrz i innych sesji w których nie występują modele, statyści itp ich realizacja odbywa się w normalny sposób z zachowaniem dodatkowych środków ostrożności.
W przypadku sesji wizerunkowych i portretowych ich organizacja oraz przebieg jest przeprowadzana w sposób minimalizujący możliwość kontaktu oraz przebywania większej liczby osób na planie zdjęciowym. Wszystkie osoby, których wizerunek nie stanowi przedmiotu sesji zdjęciowej są zobowiązane do noszenia maseczek, rękawiczek. Dodatkowo podczas sesji są dostępne oraz stosowane preparaty dezynfekujące. 
Istnieje też możliwość wykonania sesji zdjęciowej w taki sposób, aby jej przebieg był możliwy do podglądu za pomocą narzędzi online (video). Dzięki temu Zamawiający nie musi być fizycznie obecny na sesji, ale ma ciągły podgląd jak dana sesja przebiega. Może też udzielać wskazówek i na bieżąco komentować dany set zdjęciowy.

Nasze działania oraz świadomość zagrożenia pozwalają w sposób bezpieczny i efektowny realizować sesje zdjęciowe. Jest to ważne, bowiem stan jaki mamy obecnie być może będzie nam towarzyszył przez wiele najbliższych miesięcy.

Wiemy, też że wielu naszych kontrahentów w tym czasie boryka się z problemami i pracuje nad znalezieniem nowych sposobów na utrzymanie swojej działalności, stąd jesteśmy otwarci nad różnymi formami współpracy oraz rozliczeń. Nie chcemy by współpraca z nami była dodatkowym obciążeniem – szczególnie, że finalnie jesteśmy i działamy po to aby nasi klienci lepiej zarabiali.

Pamiętajmy o tym, że najlepsze pomysły na biznes rodzą się w czasach kryzysu, dlatego jesteśmy gotowi aby pomóc je zrealizować.

Niniejsza  strona będzie regularnie aktualizowana o więcej informacji dla naszych klientów. Aby uzyskać aktualną wiedzę na temat najnowszych informacji na temat zdrowia publicznego, zalecamy postępowanie zgodnie z aktualizacjami i zaleceniami wiarygodnych organizacji zdrowia publicznego, takich jak Światowa Organizacja Zdrowia oraz lokalne władze zdrowia.

Ostatnia aktualizacja: 11 czerwca 2020r.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesłania odpowiedzi na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności przed wypełnieniem formularza kontaktowego.