Dobre zdjęcia korporacyjne i przemysłowe budują lepsze relacje w biznesie.

Odpowiednie zdjęcia technologii i przemysłu często pozwalają zbudować zaufanie w oczach inwestorów. Dlatego tak ważnym jest aby informacje o działalności danej firmy w materiałach marketingowych wspomóc również o profesjonalną fotografie przemysłową.

Fotografia przemysłowa obejmuje profesjonalne zdjęcia procesów technologicznych w zakładach pracy jak również w różnych gałęziach przemysłu. To nie tylko fotografia architektury i instalacji przemysłowych, to również inscenizowane scenki z pracownikami, które pozwalają pokazać różnego rodzaju procedury jakie obowiązują w danych zakładach pracy.

Fotografia przemysłowa
bez dezorganizacji pracy

Sesje z fotografii przemysłowej i industrialnej wykonuję w całej Polsce. Każda sesja jest indywidualnie przygotowana, a technika fotografowania jest wybierana w zależności od rodzaju obiektu, przeznaczenia zdjęć oraz wymagań klienta. Zarządzam produkcją sesji zdjęciowych aby nie dezorganizować pracy zakładu pracy.
fotografii przemysłowej łączę również moje doświadczenie w fotografii architektury oraz profesjonalnych sesjach wnętrz . Dzięki temu klient otrzymuje zdjęcia na bardzo wysokim poziomie technicznym i estetycznym.

Używam odpowiedniego sprzętu fotograficznego, dostosowanego do konkretnego celu. Dla najlepszej jakości zdjęć wszystkie fotografie poddaję autorskiej postprodukcji, włącznie z profesjonalnym retuszem osób o ile jest on konieczny.

Zdaję sobie sprawę, że często technologie i procesy jakie fotografuję są zastrzeżone i mają być widoczne tylko dla odpowiedniej grupy pracowników lub specjalistów. Dlatego tak ważna jest dyskrecja oraz odpowiednie sfotografowanie danej instalacji.

Cechy mojej usługi:

  • profesjonalne zdjęcia i wsparcie w całym okresie wykonywania zlecenia,
  • pełna organizacja sesji lub jej części wg uzgodnień,
  • dbanie o tajemnice firm,
  • przejrzyste umowy,
  • konkurencyjne i stałe ceny (klient od razu wie ile zapłaci jeszcze przed wykonaniem usługi),
  • doradztwo.

Dobre zdjęcia przemysłowe wraz ze zdjęciami biznesowymi mogą budować lepsze relacje w danym miejscu pracy, a w reprezentowaniu na zewnątrz pomagają przyciągnąć nowych inwestorów lub zwiększyć zaufanie dotychczasowego środowiska biznesowego.

Zobacz portfolio i napisz do mnie, aby dowiedzieć się więcej o tym co mogę zaproponować.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesłania odpowiedzi na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności przed wypełnieniem formularza kontaktowego.