Piotr Piątek

Wiem, że przypadek, który sprawił, że zostałem fotografem, pozwolił mi w ogóle żyć. Jeśli danego dnia nie zrobię czegoś związanego z fotografowaniem, czuję się, jakby ominęło mnie coś niezbędnego do istnienia. To tak, jakbym zapomniał się obudzić.
Richard Avedon

Taki przypadek przytrafił się i mnie. Żyć pasją! To ona towarzyszy mi już prawie 20 lat i to dzięki niej wiele lat temu porzuciłem dobrze zapowiadającą się karierę inżyniera, by zostać fotografem, realizującym wiele odpowiedzialnych zleceń.

Fotografuję, retuszuję, realizuję sesje fotograficzne, dbam o kolor i uczę. Całą swoją wiedzę fotograficzną zdobyłem ucząc się samemu, a przede wszystkim ciągle fotografując.

Moje najważniejsze nagrody i wyróżnienia to: Srebrny medal FIAP, złoty i srebrny medal w międzynarodowym Konkursie Fotograficznym im. Jana Sunderlanda „Krajobraz Górski”, wyróżnienia Pilsner Urquell International Photography Awards (IPA) i inne.

Od 2015 roku należę do międzynarodowej społeczności Coloratti skupiającej specjalistów i praktyków z branży reklamowej, którzy czynnie propagują i uczą aspektów zarządzania kolorem w przemyśle wizualnym.

Moje umiejętności

Zarządzanie projektem
Produkcja sesji
Retusz i fotomontaże
Zarządzanie kolorem
Szkolenia
Doradztwo

Praktyczna znajomość oprogramowania

Photoshop
Lightroom
Capture NX 2
Google Nik Collection
Photomatix
Davinci Resolve
Hitfilm Pro

Partnerzy

Prowadzę szkolenia i warsztaty fotograficzne.
Czy chcesz dowiedzieć sie o tym więcej?