Fotografia korporacyjna i biznesowa

Dobra fotografia biznesowa jest ważnym czynnikiem kształtowania tego wizerunku. Dzięki dobrym zdjęciom biznesowym można szybciej zbudować zaufanie u naszych kontrahentów lub klientów. Szczególnie w czasach, kiedy wiele pierwszych kontaktów biznesowych odbywa się jeszcze przed spotkaniem oko w oko w siedzibie firmy.

Dla kogo kieruje moją usługę:

Moja usługa w istotny sposób przyczynia się do budowania tego lepszego wizerunku – wykonuję estetycznie i profesjonalne fotografie portretowe zarówno kadry zarządzającej jak i pracowników.
Moją ofertę w zakresie fotografii kieruję głównie do osób, dla których wizerunek odgrywa bardzo dużą rolę w prowadzonej działalności gospodarczej. Zapewniam całościową usługę: od koncepcji sesji fotograficznej, jej wykonania oraz etap postprodukcji. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, uwzględniając specyficzne potrzeby mojego klienta oraz branży w jakiej działa.

Fotografia biznesowa - Piotr Piątek dla firm
Jak wykonuję zdjęcia:

Zdjęcia biznesowe najczęściej wykonywane są u klienta, gdzie najczęściej organizacje miejsce, które charakterem osiągnięcia efektu zdjęciowego przypomina studio fotograficzne. W przypadku kiedy firma nie dysponuje miejscem gdzie takie zdjęcia można wykonać, doradzam i staram się znaleźć miejsce na sesje odpowiadające charakterem profilowi działalności danej firmy. 

Staram się dbać o każdy detal. Przed sesją zadaję wiele pytań, dzięki czemu realizacja takiej sesji przebiega bezproblemowo, a jej efekt jest wtedy najlepszy. Co ważne, dzięki odpowiedniej organizacji sesji staram się nie zaburzać pracy całej firmy.  Dla jak najlepszego efektu współpracuje z wizażystami oraz stylistami.

Każde zdjęcie jakie wybiera klient jest poddane autorskiej postprodukcji. Stosuję również usługę retuszu, o ile jest ona zaaprobowana przez klienta.

Fotografia biznesowa i sesje wizerunkowe - Piotr Piątek
Dlaczego to takie ważne?

Przede wszystkim dobre zdjęcia biznesowe i korporacyjne pomagają wzbudzić większe zaufanie, co jest istotne w wielu zawodach. Dodatkowo zdjęcia jakie wykonuje spełniają swoją rolę przez wiele lat.
Co istotne, potrafię w estetyczny sposób sfotografować osobę, wybrać najlepszy sposób oświetlenia oraz najlepszy kadr. W tym wszystkim bardzo pomogło mi doświadczenie jakie posiadam realizując profesjonalne sesje wizerunkowe dla branży reklamowej.

Fotografia biznesowa i sesje wizerunkowe - Piotr Piątek dla firm

Napisz i dowiedz się więcej