Dobra fotografia

może powiedzieć więcej o Twoim biznesie, niż Ty sam

ZOBACZ MOJE WYBRANE PROJEKTY

Sesja wizerunkowa dla marki Demarko

Firma DEMARKO-KOMAREC to jeden z wiodących producentów naczep do transportu ponadnormatywnego, który z powodzeniem sprzedaje swoje produkty na całym świecie.
Już w chwili podjęcia współpracy, wiedziałem, że zleceniodawca będzie wymagać ode mnie najwyższej jakości, która będzie spójna z jakością jego produktów i pozwoli na ich wyróżnienie w materiałach marketingowych.

Byłem odpowiedzialny za:
-wymyślenie koncepcji
-przygotowanie sesji
-wykonanie zdjęć
-postprodukcje

Kompleksowe wykonanie zdjęć wnętrz w Dworku Gościnnym.

Dworek Gościnny w Szczawnicy, zwany Salonem Pienin to multifunkcjonalne centrum kulturalno-biznesowe, pozwalające realizować nawet najbardziej wymagające wydarzenia kulturalne, biznesowe oraz prywatne. Obiekt został pieczołowicie i wiernie odbudowany w 2011 na fundamentach poprzedniej budowli zniszczonej w pożarze w 1962 roku.

Firma THERMALEO zleciła mojej firmie wykonanie profesjonalnych zdjęć wnętrz tego obiektu, pozwalających na przygotowanie najwyższej jakości materiałów, promujących ofertę Dworku.

Sesja obrazująca procesy technologiczne w zakładzie pracy

Consorfrut Polska to jeden z największych eksporterów i importerów owoców oraz warzyw działających w naszym kraju.
Zrealizowałem do tej pory szereg zdjęć pokazujących zasoby oraz procesy zachodzące w firmie. Zdjęcia z powodzeniem zostały użyte w materiałach marketingowych firmy.

Realizuję kompleksowe produkcje zdjęciowe dla potrzeb reklamy i budowania wizerunku

Moja filozofia

Kocham fotografię i chcę by mój klient otrzymał najlepszy możliwy produkt. Dlatego wykonuję zdjęcia, dopasowane do konkretnych wymagań klienta.
Uważam, że dobra fotografia powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli przynieś klientowi odpowiedni zysk. Tylko w ten sposób moi klienci mogą skuteczniej budować swoją pozycję w biznesie.
Być fotografem nie oznacza wyłącznie naciskania spustu aparatu – to przygotowanie wizji, zarządzanie projektem oraz postprodukcja. Wszystkie te elementy są zawsze wcześniej uzgadniane i omawiane z klientem.
Posiadam 10-letnie doświadczenie w branży.

Moje usługi

Fotografia

Produkcje zdjęciowe

Retusz

Fotomontaże

Doradztwo

Szkolenia

Jak to robię

W pewnym uproszczeniu cały proces współpracy między fotografem a klientem przedstawiają się w następujący sposób:

1. Kontakt z klientem /rozmowa, oferta/
2. Strategia i przygotowanie produkcji
3. Realizacja zdjęć
4. Wybór zdjęć
5. Postprodukcja
6. Sprzedaż zdjęć
7. Opieka i Doradztwo

W zależności od branży klienta oraz rodzaju zdjęć mogą istnieć pewne różnice w przepływie pracy z klientem. Skontaktuj się ze mną, bym mógł więcej opowiedzieć o  tym co mogę zaoferować dla Twojego biznesu.

Dla kogo pracuję

Wykonuję wysokiej jakości zdjęcia dla osób i firm z bardzo różnych branż.
Zwracają się do mnie firmy świadome jak istotna jest wysoka jakość produktu oraz wiedzące czego oczekują od profesjonalnego fotografa.
Każdy potrzebuje dobrej fotografii – w obecnej rzeczywistości jest to podstawa prezentacji każdego produktu i usługi klientom.

Moimi klientami są:

Średnie i duże przedsiębiorstwa

Agencje reklamowe

Domy mediowe

Micro i małe firmy

Startupy

Jednostki samorządowe

Biura architektoniczne

agencje brandingowe

Osoby prywatne

Dobra fotografia ma przede wszystkim być skuteczna czyli przynieś klientowi odpowiedni zysk.

ZAUFALI MI

Fotografia nieruchomości - Piotr Piatek
Fotografia nieruchomości - Piotr Piatek dla firm
Fotografia architektury - Piotr Piatek dla firm
Fotografowanie architektury - Piotr Piatek
Fotografia architektury - Piotr Piatek
Fotografowanie architektury - Piotr Piatek dla firm

Ile to kosztuje

Przekonanie, że profesjonalna fotografia, taka jak moja musi być droga, jest zdecydowanie błędne. W każdym zdjęciu oprócz zwykłego naciśnięcia spustu migawki, zawarta jest moja kompleksowa wiedza oraz dziesięcioletnie doświadczenie.
Na rynku usług fotograficznym wiele jest aspiracji do bycia profesjonalistą, często nie popartej niczym poza zakupem profesjonalnego sprzętu, który sam w sobie nie jest gwarantem, że otrzymasz zdjęcia najwyższej jakości.
Doświadczenie, umiejętność wybrania rozwiązań skutecznych właśnie dla Ciebie to często odróżnia profesjonalistę od amatora.

Moja usługa to również doradztwo i przekazanie mojego doświadczenia, byś Ty mógł skuteczniej wykorzystać zdjęcia wykonane specjalnie dla Ciebie z myślą o budowaniu Twojej pozycji biznesowej.

Przejrzyste zasady

Co istotne, od samego początku wiesz ile zapłacisz.
Przed przedstawieniem oferty z reguły zadaję dużo pytań, by dopasować ją do Twoich konkretnych wymagań.
Oferta jaką otrzymujesz zawiera już cenę końcową. W przypadku, kiedy nie można jednoznacznie określić końcowej ilości zdjęć lub w grę wchodzą skomplikowane zabiegi retuszerskie itp. w ofercie wyszczególniona jest cena jednostkowa, oparta z reguły o ilość zdjęć lub czas trwania zaplanowanych operacji. W takim przypadku jednak zawsze znasz ostateczny koszt zdjęcia. Każde zamówienie jest podsumowane Umową. Umowa to nie tylko dokument formalny. Pokazuje cały zakres oraz etapy pracy.

Co Ważne, tak jak Ty, posiadam działalność gospodarczą, wystawiam faktury VAT i odprowadzam podatki w naszym kraju.

Napisz do mnie
i zobacz co mogę zaproponować dla Twojej firmy