Fotografia architektury

fotografia architektury I fotografia nieruchomości | fotografia hoteli | Fotografia przestrzeni miejskiej | Zdjęcia z lotu ptaka

Dobre zdjęcia architektury i nieruchomości to medium, które nie tylko wspomaga szybszą sprzedaż inwestycji czy wzmacnia działania marketingowe, ale sama w sobie również jest sztuką.
Bowiem fotografia architektury to ten szczególny przypadek, gdy przenika się sztuka z techniką, a estetyka fotografa oraz elementy kompozycji obrazu, pomagają tworzyć piękne zdjęcia budynków.

Wykonuję profesjonalne zdjęcia architektury, budynków i nieruchomości. Poza pięknym przedstawieniem architektury moje zdjęcia architektoniczne mają określony cel – służą przede wszystkim zwiększeniu zainteresowania danym obiektem architektonicznym, przedstawienia jego charakteru oraz pełnionej funkcji.  Przy każdym zdjęciu wykorzystuję całą moją praktykę i wiedzę dla uzyskania jak najlepszego efektu. Dbam o formę, funkcjonalność, wykorzystuję kolor, kształt, rodzaj oświetlenia, by stworzyć piękne i estetyczne zdjęcia architektury oraz przestrzeni w jakiej jest umieszczona.

„Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.”
– Robert Bresson

Moimi klientami są najczęściej architekci, deweloperzy, firmy wykonawcze z różnych branż, biura nieruchomości i różnego rodzaju inwestorzy.
Realizuję też zdjęcia dla właścicieli biur, hoteli, apartamentów i mieszkań, właścicieli restauracji oraz różnego rodzaju jednostek samorządowych. Każda sesja jest indywidualnie przygotowana, a technika fotografowania jest wybierana w zależności od rodzaju obiektu, przeznaczenia zdjęć oraz warunków jakie panują w danej lokalizacji. Moje zdjęcia nie tylko były publikowane w branżowych magazynach, ale często wraz ze sławą biura projektowego stanowiły wizytówkę danego obiektu podczas konkursów o tematyce architektonicznej na całym świecie.

Zaufali mi m.in.

Zdjęcia architektury wykonuję w całej Polsce oraz poza jej granicami. Wykonuję je wysokiej klasy sprzętem fotograficznym, są to m.in. pełnoklatkowe aparaty cyfrowe marki Nikon oraz średnioformatowy Pentax 645z. Idealne zdjęcie to połączenie techniki aparatu, dbania o poprawną perspektywę oraz o walor estetyczny obiektywem, głównie szerokokątnym, a wszystko to łączy moje wieloletnie doświadczenie.
Wszystkie fotografie są następnie poddane autorskiej postprodukcji, dzięki czemu klient otrzymuje produkt finalny o jak najlepszej jakości i rozdzielczości pozwalającej na druk powiększeń wielkoformatowych.
Co istotne, wykorzystując moje wieloletnie doświadczenie w organizacji sesji zdjęciowych pomagam przygotować obiekt do zdjęć, by spełniły wymagania publikacji na najwyższym poziomie.

Napisz do mnie
i zobacz co mogę zaproponować dla Twojej firmy